הוועידת הכלכלית של החברה החרדית  | הצטרפו אלינו

 
kohot header reka.jpg
kohot ashuk.png
kikar+benny logo 2.png

12.9.22     9:00-15:00
מלון וולדורף אסטוריה ירושלים

kohot ashuk.png
 

המגזר החרדי הוא כבר הרבה יותר מ״מגזר״ – הוא חלק אינטגרלי, משפיע ומשמעותי מהחברה הישראלית, מהכלכלה ומהעולם הפוליטי. בניגוד לתדמית בחלק מהחברה הישראלית הכללית - החברה החרדית היא חברה דינמית, רבת רבדים, מגוונת, המצויה כל הזמן בתהליכי שינויי והתעדכנות, תוך שמירה על עולם ערכי, צביון ותפיסות עולם. אלה הם תהליכים שהחברה הישראלית חייבת להכיר לעומקם, להבין את משמעותם – ולהיערך אליהם. ולשם כך, כיכר השבת, כגוף התקשורת המוביל בעולם החרדי, בשיתוף עם בני מורן BMP, משיקים את שיתוף הפעולה ביניהם: ועידות כיכר השבת לחברה החרדית. ועידות אלה יתקיימו במהלך השנה, בכל פעם להאיר זווית אחרת של החברה החרדית, להעמיק את ההכרות של החברה הכללית עם התהליכים המתרחשים בחברה זו ולקיים דיון, מכוון פתרונות, למגוון של סוגיות המעסיקות את כולנו. כך, אנו מקווים, נוכל לייצר שיח נכון, הכרות הדדית, ושיתוף פעולה פורה לטובת כולם. אחת ועוד אחת – הועידה הלאומית לתעסוקת נשים חרדיות היתה הראשונה בסדרת ועידות אלה ועסקה בשילוב של נשים חרדיות בעולם התעסוקה בפריון גבוהה, וכעת אנו יוצאים לדרך עם הועידה השנייה: כוחות השוק – הוועידה הכלכלית לחברה החרדית החברה החרדית היא גורם משמעותי בכלכלה ועולם הפיננסי של ישראל, הפועל על בסיס עקרונות וכללים השונים משאר המגזרים במשק. כוחות השוק פועלים בו - אבל קצת אחרת. הואיל והחברה החרדית היא גורם משמעותי בכלכלה ועולם הפיננסי של ישראל, הוחלט שהועידה הראשונה תעסוק בעולמות הצרכנות, הפיננסים, השיווק והפרסום של המגזר החרדי, לנוכח הגידול שלו כפלח שוק משמעותי, מבחינה מספרית וכח קנייה, ותבחן כיצד נערכים לכך הגורמים השונים במשק לרבות היצרניים, ספקי השירותים, הקמעונאים והמשווקים ועולם הפרסום. בוועידה ייקחו חלק שרים ופוליטיקאים בכירים מכל המגזרים, מנכ"לים ונציגים בכירים של החברות המובילות במשק ונציגי החברה החרדית ומומחים לתחומי התקשורת, השיווק והצרכנות במגזר. כנגזרת מכך מושבי הוועידה יעסקו בכלכלה של הממגזר החרדי, בהעברת מסרים ופרסום בחברה החרדית וערוצי התקשורת הרלבנטיים להעברת מסרים אלו, כיצד מתאימים את המוצר לחברה החרדית ומה סדרי העדיפויות הצרכניים שלהם, ומגוון סוגיות אחרות הרלבנטיות לכל מי שמספק שירותים למגזר צומח זה. הוועידה מיועדת למגזר העסקי על כל ענפיו לכל הגורמים הפעילים בכל תחומי הפעילות במשק - כולל פיננסים, בנקאות, נדל״ן, בריאות, מזון, תיירות ומלונאות, ולכל מי שיש לא עניין בפיתוח הכלכלה החרדית והקשר המסחרי עמה.

על הוועידה

הוועידה תעסוק בנושאים הבאים

רקע.jpg

 מושב כלכלי

צרכים, צרכנות וערכים בעולם החרדי
מה מניע את כוחות השוק בכלכלה החרדית

צרכים, צרכנות וערכים בעולם החרדי – מה מניע את כוחות השוק בכלכלה של המגזר החרדי? מושב בהשתתפות מנכ״לים של חברות מובילות במשק בתחומי הבנקאות, שירותים פיננסים, ביטוח נדל״ן, מזון, מלונאות , שיעסוק בכוחות המניעים את המגזר החרדי (צרכים מול ערכים), כיצד מותאם המוצר והשיווק לשיח נכון עם העולם החרדי ועל הפוטנציאל והחשיבות של פלח שוק זה.

| צרכים, צרכנות וערכים בעולם החרדי | מה מניע את כוחות השוק בכלכלה החרדית

Copy of כוחות השוק דמויות_edited.png
רקע.jpg

 מושב פרסום

עשה ואל תעשה - עקרונות לשיווק ופרסום בשוק החרדי

עקרונות לפרסום בשוק החרדי מושב בהובלת יגאל בראון מנכ"ל הבצפר ותלמה בירו מנכ"לית אגוד השיווק הישראלי עם נציגים בכירים של משרדי הפרסום במגזר הכללי והחרדי, ויעסוק בשאלה איך מעבירים מסרים פרסומיים / שיווקיים בעולם החרדי בצורה אפקטיבית, מה מותר ומה אסור, ויזואל מול טקסט ומהו קופירייטינג "כשר".

| עשה ואל תעשה - עקרונות לשיווק ופרסום בשוק החרדי

Copy of כוחות השוק דמויות_edited.png
רקע.jpg

 מושב תקשורת

מפשקווילים ועד דיגיטל
כיצד מעבירים מסר לציבור החרדי?

מושב שיעסוק בתקשורת הדינמית והמפותחת של המגזר החרדי, המתקיימת במקביל לעולם התקשורת "הכללי" ופועלת עלפי כללים משלה. במושב ישתתפו אנשי תקשורת מובילים מכל עולמות התוכן והמדיות השונות, כולל נציגי ערוצי הטלוויזיה, הרדיו והעיתונות החרדית ועולם הדיגיטל. 

| מפשקווילים ועד דיגיטל - כיצד מעבירים מסר לציבור החרדי?

Copy of כוחות השוק דמויות_edited.png
רקע.jpg

 TED

הרצאות TED

בנוסף למושבים – יתקיימו במהלך הוועידה ההרצאות קצרות ("TED") של השותפים וישדרו כתבות על הכלכלה של העולם החרדים והחברה החרדית

הרצאות TED

דמות ורודה
 

כיכר השבת – היא גוף התקשורת החשוב, הגדול והמשפיע ביותר במגזר החרדי, ואחד מגופי התקשורת המשפיעים בישראל בכלל. מעבר להיותה חברת חדשות חשובה, היא גורם משמעותי בעיצוב דעת הקהל של המגזר החרדי ורואה חשיבות רבה בהובלת החיבור בין המגר החרדי לחיתר המגזרים של החברה הישראלית.

 

בני מורן יזמות כנסים – היא חברת ההפקה ויזמות הכנסים המובילה בישראל. היא מתמחה בכנסים בין מגזריים, שמטרתם להעלות לסדר היום הציבורי סוגיות בסדר העדיפות הלאומי, ולהתמקד במציאת פתרונות ישימים לאתגרים הנצבים בפני כולנו.

הוועידה הזו היא תולדה של שיתוף פעולה אסטרטגי בין שני שותפים משמעותיים

לוגו לבן.png
kikar+benny logo 2.png
לוגו-שקוף-לאורך2.png

יוזמי הוועידה

 
הוועידה היברידית, מצולמת ומשודרת בשידור חי ובהשתתפות קהל. 
מפורסמת ומשודרת באתר כיכר השבת. הפנייה לשידור הוועידה תפורסם באתר דה-מרקר. 
תקשור הוועידה
 • ​פרסום ושידור באתר כיכר השבת
 • מודעות בעיתונות הכתובה דה מרקר
 • קמפיין פרסומי מקיף
 • דיוור ניוזלטר בתפוצה רחבה במייל למובילי דעה
 • פעילות יחסי ציבור אינטנסיבית
שידור הוועידה ייעשה באמצעות מספר פלטפורמות
 • שידור הוועידה באתר כיכר השבת
 • הפנייה לשידור תפורסם באתר דה מרקר  
 • באתר האינטרנט הרשמי של הכנס
 • תפורסם באינפוספוט
 • בנכסים הדיגיטליים של שותפי הכנס
 • Facebook
 • YouTube

שידור ופרסום

מלון ירושלים.png
BM_RGB_logo white png.png

בני מורן ניהול והפקות תכניות בע"מ

bmp@bmp.co.il | +972-36966000

רח' הנחושת 2 ת"א (הברזל 24, כניסה C, קומה 1)

ועידת כוחות השוק

12 ספטמבר 2022

יצירת קשר 

כרטיסים הזמנות ופרטים נוספים 

03-6966000

לוגו סופי.png

כיכר השבת | האתר החרדי המוביל בעולם

Office@kikar.co.il   02-6223010

© 2019 by BMP. All Rights Reserved