מי אנחנו

"רק מקצוענות אמיתית תהפוך את   האירוע המיוחד שלך לבלתי נשכח"

חברת בני מורן הפקות הוקמה בשנת 1990 ופועלת מאז ועד היום כחברה מובילה המנהלת תוכן, ומתמחה ביצירת כנסים בינלאומיים ומקומיים, אירועים עסקיים ואירועי תרבות. אנחנו חברה יזמית הנותנת מענה של 360° לכלל תשתיות הכנס: מימון, שיתופי פעולה, יצירת תוכן, ניהול ותפעול הכנס. העיקרון המוביל שלנו הוא יכולתנו להצמיח נושא עדכני, לבנות אותו לכדי אירוע בעל ערך בדגש על התוכן והביצוע, ללוות ולנהל את התהליך בהתאמה לצורכי הלקוחות, כל זאת במעטפת של מקצועיות, שירות מצוין ויצירתיות. חרטנו על דגלינו מתן ערך בעל משמעות רבה לשותפי הכנסים אותם אנחנו מנהלים,  ולמבקרי  הכנסים. אנחנו יוצקים חדשנות, חוויה ,יצירת עניין ,ומצליחים ליצור סקרנות.  

אנחנו מאמינים שיש להתאים אישית כל אירוע לצרכי לקוחותינו, ומלווים את כל התהליך במקצועיות, משלב המחשבה והרעיון ועד לשלב הביצוע.  אנחנו עושים זאת תוך שילוב כלל המרכיבים המשמשים אבני היסוד ליצירת יצירה חדשה: הכנס.

בני מורן

מ-1990 ועד היום, בני מורן משמש מנכ"ל ובעלים של "בני מורן ניהול והפקות תוכניות בע"מ".

החל משנת 2005 – חבר בעמותת "גלאו"פ", הפועלת לשיקום ולקידום ילדים ובוגרים בעלי קשיים שונים, המתקשים להשתלב בתוך החברה. עמותת גלאו"פ מאפשרת להם לקיים אורח חיים עצמאי ,משמשת עבורם מקור לתמיכה ועידוד, ומסייעת להם להתמודד עם המגבלות  שלהם, באמצעות רכיבה טיפולית.

בשנת 2000- ייסד בני את עמותת "תפוח", במטרה לצמצם פערים דיגיטליים וחברתיים במקביל לפיתוח ההון האנושי. כיום הינו חבר במועצת המנהלים של העמותה.

1985-1990 - ניהול אירועי התרבות של מוזיאון ת"א. בשנים אלו הרחיב המוזיאון את הרפרטואר באופן ניכר.

שותפים מספרים

ליאורה ניר | מנכ"ל חברת דורי TLV

"בני מורן "שחקן נשמה" עם ניסיון והיכרות מעמיקה עם התחום, בעל קשרים אמיצים ויכולת להשיג עסקאות יוצאות דופן. בני וצוותו המופלא צלחו אתגרי הפקה מורכבים של האירוע ואורחיו רמי המעלה והיו שותפים לעיצוב ותכנון תכני הכנס, כל זאת בגובה העיניים ובשירותיות ראויה לציון. הכינוס הצליח מעל ומעבר למשוער ותגובות האורחים – רמי מעלה כשהיו – היו נרגשות ואסירות תודה."